Wedstrijdprogramma

2018

juni
Nummer Dag Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Kantinedienst Opmerking
17063 za 23-06-2018 10.00 Rookies — Blue Hitters ouders ouders
22641 zo 24-06-2018 12.00 Blue Birds AH3 — Aspiranten nvt nvt
4496 zo 24-06-2018 14.30 HGC — OVVO H3
27246 vr 29-06-2018 19.00 Gophers HS1 — Softbal 2 nvt nvt
23495 vr 29-06-2018 19.00 Alphians HS1 — Softbal 1 nvt nvt
23366 vr 29-06-2018 19.30 Softbal 3 — Braves HS1 nvt nvt
17066 za 30-06-2018 10.00 Rookies — Blue Hitters ouders ouders
juli
Nummer Dag Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Kantinedienst Opmerking
21089 zo 01-07-2018 10.00 The Hawks H2 — Heren 2 nvt nvt
1510 zo 01-07-2018 14.30 HGC — Wombats H1
26202 vr 06-07-2018 19.00 Softbal 1 — Neptunus HS1 OP VELD GOPHERS
25568 vr 06-07-2018 19.30 Softbal 2 — Softbal 3
22399 za 07-07-2018 10.00 Birds AH2 — Aspiranten nvt nvt OP VELD HOLY
20904 za 07-07-2018 12.00 Aspiranten — Birds AH2
17060 zo 08-07-2018 10.00 Zwijndrecht — Rookies nvt nvt
23130 zo 08-07-2018 10.00 Heren 2 — Ridderkerk Rowdies H3
1483 zo 08-07-2018 14.00 Neptunus H3 — HGC nvt nvt
27900 vr 13-07-2018 19.30 Hellevoet Athletics HS1 — Softbal 2 nvt nvt
26344 vr 13-07-2018 19.30 Softbal 3 — Saints HS1
24844 vr 13-07-2018 19.30 Orioles HS1 — Softbal 1 nvt nvt
17763 za 14-07-2018 10.00 Aspiranten — Adegeest AH1
17054 za 14-07-2018 11.00 Saints — Rookies nvt nvt
23130 zo 15-07-2018 10.00 Heren 2 — Blue Birds H4
augustus
Nummer Dag Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Kantinedienst Opmerking
17421 za 18-08-2018 10.00 Orioles H4 — Heren 2 nvt nvt
26944 vr 24-08-2018 19.00 Gophers HS1 — Softbal 3 nvt nvt
27618 vr 24-08-2018 19.30 Softbal 2 — Blue Birds HS3
26423 vr 24-08-2018 21.00 Softbal 1 — Storks HS1
17699 za 25-08-2018 10.00 Braves AH2 — Aspiranten nvt nvt
20587 zo 26-08-2018 10.00 Heren 2 — Portland Poema's
1507 zo 26-08-2018 14.30 HGC — Blue Birds H2
26026 vr 31-08-2018 19.00 Braves HS1 — Softbal 2 nvt nvt
25535 vr 31-08-2018 19.00 Red Lions HS1 — Softbal 1 nvt nvt
25630 vr 31-08-2018 19.30 Softbal 3 — Spikes HS3
september
Nummer Dag Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Kantinedienst Opmerking
20535 za 01-09-2018 10.00 Euro Stars AH2 — Aspiranten nvt nvt
20242 zo 02-09-2018 10.00 Neptunus H4 — Heren 2 nvt nvt
1472 zo 02-09-2018 14.30 Orioles H2 — HGC nvt nvt
27414 vr 07-09-2018 19.00 Softbal 1 — VUC HS1 OP VELD GOPHERS
23549 vr 07-09-2018 19.30 Softbal 2 — Spikes HS3
27950 vr 07-09-2018 20.45 Hellevoet Athletics HS1 — Softbal 3 nvt nvt
1458 za 08-09-2018 14.30 Flags H1 — HGC nvt nvt
27375 vr 14-09-2018 18.30 Saints HS1 — Softbal 2 nvt nvt
24955 vr 14-09-2018 19.30 Softbal 3 — Blue Birds HS3
26120 vr 14-09-2018 21.00 Blue Hitters HS1 — Softbal 1 nvt nvt
18080 za 15-09-2018 10.00 Aspiranten — Neptunus AH3 OP VELD GOPHERS
1491 zo 16-09-2018 14.30 Vennep Flyers H1 — HGC nvt nvt
21215 zo 16-09-2018 17.00 Hitmanics H2 — Heren 2 nvt nvt
25657 za 22-09-2018 10.30 Adegeest AH2 — Aspiranten nvt nvt
25908 vr 28-09-2018 18.30 Braves HS1 — Softbal 3 nvt nvt
27452 vr 28-09-2018 18.30 JEKA HS1 — Softbal 1 nvt nvt
24303 vr 28-09-2018 19.30 Softbal 2 — Gophers HS1
19540 za 29-09-2018 10.00 Aspiranten — Zwijndrecht AH1 OP VELD GOPHERS
20118 zo 30-09-2018 10.00 Blue Hitters H1 — Heren 2 nvt nvt
1514 zo 30-09-2018 14.30 HGC — Saints H1
oktober
Nummer Dag Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Kantinedienst Opmerking
26861 vr 05-10-2018 19.30 Softbal 3 — Softbal 2
23733 vr 05-10-2018 21.00 Softbal 1 — Storks HS2
27976 za 06-10-2018 10.00 Aspiranten — Blue Birds AH3
20980 zo 07-10-2018 10.00 Heren 2 — Zwijndrecht H3
1442 zo 07-10-2018 14.00 Alphians H2 — HGC nvt nvt
17580 zo 14-10-2018 10.00 Islanders H2 — Heren 2 nvt nvt